It is currently 29.03.2024. 09:28

All times are UTC + 2 hours [ DST ]




Post new topic Reply to topic  [ 7 posts ] 
Author Message
 Post subject: Gribu pirkt garāžu
PostPosted: 22.05.2017. 17:39 
User avatar

Joined: 23.08.2014. 16:32
Posts: 750
Location: Daugavpils nov.Saldus nov.Brocēni
Braucu ar: Astra G Y17DTI,Meriva A Z16XE
Gribu pirkt garāžu,kādiem dokumentiem jābūt, lai garāža nonāk manā īpašumā un ar ko vispār sākt?

paldies


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Gribu pirkt garāžu
PostPosted: 23.05.2017. 17:02 

Joined: 29.11.2016. 09:27
Posts: 32
Braucu ar: Astra G 1.7TD
Pirms uzsāca jebkāda veida īpašuma pirkšanu - silti iesaku noskaidrot vai tam nav parādu un/vai apgrūtinājumu savādāk var iebraukt auzās.
Principā vieglāk un drošāk ir piesaistīt kādu nekustamo īpašumu aģentu - tas visu izdarīs tavā vietā.


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Gribu pirkt garāžu
PostPosted: 23.05.2017. 18:17 

Joined: 01.10.2016. 20:43
Posts: 4
Tikko izgāju tam visam cauri. Jāsāk ar to, vai garāža ir zemesgrāmatā, ja ir, tad var domāt tālāk. Tad jāskatās uz kā zemes atrodas garāža, vai nav kādam privātam, kurš prasīs kosmosu par zemes nomu. Ja garāža zemesgrāmatā, un ar zemes nomu nav problēmu vai arī ir īpašumā, tad vajag garāžas pirkuma līgumu, tad pie notāra apstiprināt parakstus, nostiprinājuma lūgumu un tad jau uz zemesgrāmatu, reģistrēt uz jauno īpašnieku :)


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Gribu pirkt garāžu
PostPosted: 24.05.2017. 12:49 
User avatar

Joined: 23.08.2014. 16:32
Posts: 750
Location: Daugavpils nov.Saldus nov.Brocēni
Braucu ar: Astra G Y17DTI,Meriva A Z16XE
un ja zeme pieder koperativam tad labak nepirkt?


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Gribu pirkt garāžu
PostPosted: 24.05.2017. 19:14 

Joined: 01.10.2016. 20:43
Posts: 4
Dom;aju, ja pieder kooperatīvam, tātad tas ir kopīpašums, un ja reiz pirksi garāžu, tad jābūt klāt domājamām daļām arī no kopējās zemes platības... To vari uzzināt tikai redzot zemesgrāmatu, vai yu pērc tikai garāžu vai arī ir klāt zeme...tas ir, domājamā daļa, kā dzīvokļu īpašniekiem.


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Gribu pirkt garāžu
PostPosted: 30.05.2017. 11:28 
User avatar

Joined: 30.05.2017. 11:17
Posts: 1
Location: Jurmala
Braucu ar: Opel Omega 1995
guntos wrote:
Dom;aju, ja pieder kooperatīvam, tātad tas ir kopīpašums, un ja reiz pirksi garāžu, tad jābūt klāt domājamām daļām arī no kopējās zemes platības... To vari uzzināt tikai redzot zemesgrāmatu, vai yu pērc tikai garāžu vai arī ir klāt zeme...tas ir, domājamā daļa, kā dzīvokļu īpašniekiem.


Labakais variants ir zemi īrēt un uzsliet avu metāla bundžu tur. Bet atkarīgs kādu garāžu vēlies. Ja vajag bedri ,normālu cenu ,vietu , kopīpašumu var sanākt pacīnīties. Pārāk daudzās mitrums nāk ,ja bedre ir. Glabājamais ātri apsūbē aprūsē u.t.t.

_________________
Opel Gang Meckesheim

Riepubaze


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Gribu pirkt garāžu
PostPosted: 18.04.2023. 08:00 

Joined: 28.12.2022. 16:32
Posts: 2
Braucu ar: Toyota, Corolla
Sveiki, es nevarēju atrast šo tēmu, bet varbūt tā iederas šeit. Es vēlos iegādāties seifu savai garāžai. Mana garāža neatrodas īpaši drošā vietā, tāpēc es vēlētos, lai man būtu seifs, kurā es varētu atstāt vērtīgākas lietas. Vai jums ir kādi ieteikumi par seifu? Es domāju par šo seifu: https://www.saffort.lv/griffon-fs32-k-gunsdross-30min ko jūs domājat?


Top
 Profile  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 7 posts ] 

All times are UTC + 2 hours [ DST ]


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group