It is currently 15.05.2024. 09:00

All times are UTC + 2 hours [ DST ]




Post new topic Reply to topic  [ 1 post ] 
Author Message
 Post subject: MiniRallijs Karosta 2020
PostPosted: 02.10.2020. 14:09 
User avatar

Joined: 23.07.2007. 13:16
Posts: 765
Location: Mežā
Braucu ar: Kļiņčiks
Tātad Liepāja, izbraucām iepriekšējā vakarā. Pa ceļam viss pa mierīgo, ierodamies Liepājā, noņemu auto no treilera viss ok, izdodas sarunāt
viesnīcas sētā vietu gan auto gan treilerim. Tad secinam ka izrādās 22:00 Liepājā paēst normālas vakarņas ir problēma, izstaigājām vairākas
ēstuves, beigās palikām pie burgeriem kaut kāda alus ieskrietuvē.
Viss laimīgs eju gulēt, Viesnīca Līva, gulta vnk bija izmetama bet nu kaut kā pagulēju...

Rīts - Brokastis, izgrozam ar rokām treileri, uzāķējos, aizbraucu uz servisa parku nolieku treileri, Klāvs ar Andi iekārto kur auto būs, un aizbrauc trasi rakstīt.
Pāņēmu media vesti un aizbraucu šiem astē izbraukt abus grunts dopus, atradu vietu kur filmēšu un laimīgs dodos uz pilsētu....

Pilsētā nekā baigi intresanta, domāju lai rezdētu visus nostājos starp pirmo un otro līkumu, otru kameru uzliku no manis kvartālu tālāk, sportistiem tas bija gandrīz jau finišs..
Lidojam uz PS8 kas bija 30min braucienā no Liepājas, atbraucu, saprotu ka man vēl ir 2h laika, pastagāju turpu šurpu, uzliku mazo kameru stabam galā, pats ieriktējos pļavā.

tikām līdz kaut kādam 2x vai 3x auto, tad pauze, izrādās ka ps7 bijis ceļš bloķēts tapeč viss ievelkas, ok aiziet tālāk, tad pēķšni nesas tiesnešu auto, savāc bugatierus
un lido tālāk, izrādās bumers degot. atkal pauze uz min 30 un vēl šaubas māc vai vispār atsāksies jo arī ātrie aizbrauc pa trasi... bet nu paldies dievam visiem viss ok
un sacensību vadītājs nolemj turpināt sacensiības.

es pavisam esmu aizmirsis par mazo kameru kurai ND filtrs stāv virsū a ārā jau tumsa piezogas...tapēc lai piedod man visi quattro braucēji, video materiāls ir praktiski
tumša bilde :D

No organizēšanas puses cik parunājos ar sportistiem visiem viss patika, druksu tur bija problēmas ar roteriem, jo tiesneši kas lika roterus sāka bīdīt viņus tuvāk nekā vajag
un tad sanāca ka braucot pa špūri no kuras tu netiec ārā tu daudzi roterus un saņem sodus, kā viss bedzās nezinu, negribējās gaidīt jo vēl ar treileri bija uz Rīgu jābrauc.

pa ceļam nekas tāds, ja neskaita to ka visu ceļu lidojām...

video pagaidām ir tkai PS1 un pāris induviduālie salikti.
kā vienmēr, ja te ir kāds no savējem kas brauca lai uzsit ziņu whatsapp grupā samontēšu.





Šoreiz kaut kā baigi gari sanāca...

_________________
Te var paskatīties kā es ķēmojos ar video


Top
 Profile  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 1 post ] 

All times are UTC + 2 hours [ DST ]


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group