It is currently 26.04.2024. 03:49

All times are UTC + 2 hours [ DST ]




Post new topic Reply to topic  [ 7 posts ] 
Author Message
PostPosted: 07.03.2013. 16:14 

Joined: 28.06.2012. 21:27
Posts: 69
Braucu ar: opel vivaro
Parasti ir tā, ja gadījumā nopērkot lietotu daļu tā neder, to var atgriezt atpakaļ, aptuveni 2. dienu laikā vei ja nav sarunāts citādi,....
nu tad lūk, kur ir LATVIEŠA biznesa plāns, iepriekš sarunātās daļas, kad esmu tām aizbraucis pakaļ, pārdevējs negrib pārdot uzzinot, ka tiek pavēstīts ja gadījumā tās nederēs tās tiks atvestas atpakaļ, un ne kaut kad, bet uzreiz nākamajā dienā,...bet ja man viņas derētu es tās atpakaļ nevestu, pa cenu vispār nekaulējos, cik prasīja tik biju ar mieru atskaitīt,...iztērēju tik laiku un pavizinājos pa pilsētu, bet diena bija jauka saulaina un viss ir ok,...

kautkāda nelegāla kapsēta vai razborka pie piena kombināta tel. 27880813 Lejupes iela ja nekļudoos, SS.LV ir sludinājumi,...

ESIET UZMANĪGI PĒRKOT LIETOTAS DAĻAS


Top
 Profile  
 
PostPosted: 07.03.2013. 17:30 
Opel Manta
User avatar

Joined: 17.04.2008. 00:19
Posts: 1545
Location: Riga, Valmiera, rančo ģerevņā
To vispirms vajag noskaidrot pa telefonu, nevis aizbraukt un tad secināt ka nav viss tā kā esi savā prātā izdomājis pirms tam. Es personīgi pazīstu vienu tirliņu, kurš nopērk savam busam šrotā rumbu ar gultni un pēc tam aizved savu veco detaļu atpakaļ un pasaka ka nederēja. Šrots nav veikals. Es arī nekādas garantijas nedotu pilnīgi svešam cilvēkam. Vispār priecājies ka tev godīgi pasaka ka garantijas nav un nepārdod, nekā pārdod un pēc tam ja kas vari darīt ar to savu detaļu ko gribi.

_________________

SAT TV
NTV+
VIASAT
LTC Digitālā TV
Uzstādīšana


Top
 Profile  
 
PostPosted: 07.03.2013. 18:44 

Joined: 28.06.2012. 21:27
Posts: 69
Braucu ar: opel vivaro
bet nu ir tā, ka nejau deļ kapeiku pišanas nākas aizbraukt un ko lietotu iepirkt, bet ja nu nopirktā daļa turpina radīt eroru sistēmā, tad nah man viņa vajadzīga, pieļauju, ka tā detaļa laika gaitā ir ar defektīva, un vairāk ir sportiska interese, kur vaina, ...
tiko nopirku jaunu veikalā 3.2 reizes dārgāk un esmu priecīgs, vismaz kāds nodokļus nomaksās, viss tēma cauri,.....


Top
 Profile  
 
PostPosted: 09.03.2013. 14:43 
User avatar

Joined: 19.12.2011. 22:26
Posts: 948
Braucu ar: Zafira 1.9
dīvaini, pirms gada man čoms priekš manis tur pirka ģeneratoru un tad zinu, ka varēja atpakaļ atdot.

Bet saprotu šrotu nostāju, par atpakaļ vedējiem (pats esmu vairākas detaļas aizvedis atpakaļ, jo vaina izrādās citur)

Labāk stāsti kādas tur cenas un cik plašs sortiments ? ir vērts braukt ?


Top
 Profile  
 
PostPosted: 16.03.2013. 16:39 

Joined: 28.06.2012. 21:27
Posts: 69
Braucu ar: opel vivaro
oxys wrote:
dīvaini, pirms gada man čoms priekš manis tur pirka ģeneratoru un tad zinu, ka varēja atpakaļ atdot.

Bet saprotu šrotu nostāju, par atpakaļ vedējiem (pats esmu vairākas detaļas aizvedis atpakaļ, jo vaina izrādās citur)

Labāk stāsti kādas tur cenas un cik plašs sortiments ? ir vērts braukt ?


manā gadījumā interesēja OPEL VIVARO daļas, bet SS.LV ir viss piedāvājums ar šo tel numuru,....


Top
 Profile  
 
PostPosted: 14.07.2015. 19:12 
User avatar

Joined: 08.02.2015. 21:10
Posts: 1128
Location: Dobele
Braucu ar: Audi A6 (C6) 3.2FSI quattro
Sanāca saskarsme ar šo tirgoni [27880813], neiesaku.
Sludinājumā viena cena, zvanot cita - lielāka. Bet aizbraucot, pa ceļam daļas kļuvušas jau par "deficītu", rezultātā cena vēl pieaugusi. :lol:

Piezīme "Cenas apspriežamas" nozīmē, ka cenas viennozīmīgi būs augstākas kā norādīts.


Top
 Profile  
 
PostPosted: 30.07.2020. 12:03 

Joined: 30.07.2020. 12:00
Posts: 1
Braucu ar: Opel
Izmēģiniet šo vietni: https://rrr.lt/lv/lietotas-auto-rezerves-dalas/opel Opel. Šeit jūs varat atrast ļoti labas daļas. Sūta ātri un jebkur.


Top
 Profile  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 7 posts ] 

All times are UTC + 2 hours [ DST ]


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group