It is currently 14.05.2024. 10:47

All times are UTC + 2 hours [ DST ]




Post new topic Reply to topic  [ 11 posts ] 
Author Message
PostPosted: 04.03.2013. 15:52 
Opel Manta
User avatar

Joined: 25.09.2005. 22:12
Posts: 2144
Location: Rīga
Viss aizsākās šēit: http://www.opel-blitz.lv/forum/viewtopic.php?f=23&t=11250
Lai būtu korektāk pa tēmu, pārkopēju to šeit:
"Laikam esmu nobriedis adminu lūgt tomēr sadalīt "Lietotāju mašinas", vai nu papildus apakšnodaļā "Projekta auto" vai pilnīgi atsevišķā sadaļā.
Negribās laiku tērēt apspriežot līdzīgus bezcerīgus "projektus". Cita lieta, ja tas būs pie "Lietotāju auto" - nekādu problemu! Cilvēkam ikdienas auto, brauc, maina eļļu, liek krāsainas lampiņas, jautā kur apskatīties krāsas kodu, utt, nomazgā - nobildē, visiem prieks ;) Savādāk sanāk pārpratumi, viens varbūt doto auto uztver kā projekta vāģi, cits kā ikdienas un rodas domstarpības. Es, teiksim, automātiski uztvēru šo veco auto kā projekta auto - ar visu izrietošo nepieciešamo īpašnieka nopietno attieksmi, jo ikdienai tā kā ne visai, bet varbūt kļūdos un tas ir vienkāršs ikdienas auto, tad ir ok. Ja būs šāds sadalījums, pie "lietotāju mašīnām" pat nelīdīšu, nu galīgi neinteresē ikdienas Opel auto! Nezinu gan cik tas varētu būt darpietilpīgs process to visu tā sadalīt, bet būtu baigi labi - lai katrs vārās/cepjās, kur tas ir piemērotāks ar attiecīgiem oponentiem, attiecīgu interesi un zināšanu līmeni! Kad tikko forumu palaida, skaidrs, ka šāds jautājums nebija aktuāls, bet tagad, palielinoties lietotāju skaitam un pārsvarā ar ikdienas vāģiem, vajadzētu uzlabot forumu diferencējot tā lietotāju intereses/līmeni. :roll: "
To sakot, nepiedāvāju nevienu padzīt, vai pretēji, izcelt - tikai mazliet nodalīt vienus no otriem, lai mazāk sanāk tukšu postu uz pārpratumu vai zināšanu trūkuma pamata. Tagadējā sadalījuma veidā, spamā pazūt laba/vērīga tehniska informācija :( Piemēram, ja auto būs ielikts pie projekta auto sadaļas, tad arī autoram automātiski tiks izvirzītas tā kā augstākas prasības , ja nē - pārceļ pie ikdienas auto un var turpināt mierīgi apspriest kādus tepiķīšus labāk likt salonā :lol: Pie "Ikdienas auto" - lai raksta ko vien grib ! :wink: Interesanti, man vienam tāds viedoklis nobriedis?


Top
 Profile  
 
PostPosted: 04.03.2013. 16:19 
Opel Manta
User avatar

Joined: 17.04.2008. 00:19
Posts: 1545
Location: Riga, Valmiera, rančo ģerevņā
Atkal dumpis uz kuģa :mrgreen:
Pa lielam jau es arī sekoju līdzi tikai dažiem topikiem, pārējie kaut kā neinteresē, bet man nav problēmu atrast sevi interesējošos un parskatīt. Topiku satura ziņā jau arī nebūs nekādas starpības kurā sadaļā viņš atrodas, spams gribot - negribot būs abās sadaļās.
Kā šādas atrakcijas gadijumā realizēt sadalīšanu kas skaitīsies projekta auto un kas nē? Kurš būs tas, kurš pateiks vot tev ir, bet tev nav? Kurš sekos līdzi?
Tikpat labi jau var interesantos topikus salikt sev grāmatzīmēs ar precizitāti pat uz konkrētu lapu topikā :wink:

_________________

SAT TV
NTV+
VIASAT
LTC Digitālā TV
Uzstādīšana


Top
 Profile  
 
PostPosted: 04.03.2013. 16:28 
Opel Vectra
User avatar

Joined: 04.12.2007. 22:43
Posts: 3779
Location: Jelgava
Braucu ar: muti, stūrēju ar vēderu.
Un vajag arī sadaļu pa vidu starp "lietotāju automašīnas" un "lietotāju projekti". Nosaukums varētu būt, Hmmm... Varbūt - "Projektu nedēļa skolā"? :mrgreen: Tur varētu ievietot tādus "projektus" kā, piemēram, "taisīsim divas pilnīgi izdentiskas omegas" utt. :mrgreen:

_________________
Krischo™
Image
низкий таз радует глаз


Top
 Profile  
 
PostPosted: 04.03.2013. 16:43 
Opel Manta
User avatar

Joined: 25.09.2005. 22:12
Posts: 2144
Location: Rīga
Nav nekāds dumpis, bet tikai ieteikums foruma darbības uzlabošanai. Jebkurā pasākuma jābūt attīstībai, savādāk pasākums agri vai vēlu izbeidzas. Skaidrs, ka forums nav mūžīgs, bet tas , ka agrāk šeit bija vairāk sakarīgas informācjas, mazāk spama un zinošāki cilvēki biežāk sastopami - tas fakts! Neminēšu konkrētus nikus - tie kas ir šeit jau ilgāku laiku, paši sapratīs par ko iet runa. Tāpat, neredzu nekāda pamata ironijai, jo kā syxis precīzi piezīmēja, citos auto forumos, kā piemēram audi-style, tas jau sen esot un kā izrādās es neko jaunu neesmu atklājis :roll: Aizskārt šāds sadalījums varētu tikai kādu ikdienas braucēju ar zemu pašnovērtējumu, kuram šķitīs, ka viņu kopā ar viņa neatkārtojamo stok auto tagad pienācīgi nenovērtēs un neapbrīnos, iedalot "kautkādā" zemākā kastā :lol: Katrs pats varēs izlemt kur likt savu auto, kāda tur problēma, cerams tāds bērnudārzs jau gluži pie mums neapgrozās, ka būs jāliek kaktā un jakaunina vai mamma jāsauc pie admina uz pārrunām :lol: Ja nē, tad man ir padomā viens sūrs, tiešs ,bet visumā tasnīgs personāžs, kurš visu vienmēr zin :lol:


Top
 Profile  
 
PostPosted: 04.03.2013. 17:27 
Opel Manta
User avatar

Joined: 17.04.2008. 00:19
Posts: 1545
Location: Riga, Valmiera, rančo ģerevņā
Nē, tikai ne to sūro, tiešo un visnotaļ taisnīgo personāžu :mrgreen:
Pamatā es esu par šādu sadalijumu, bet es kaut kā skeptiski skatos uz izpildījumu.
Krischo taisnība, "mēs te būvējam divas pilnīgi identiskas omegas" pilnīgi noteikti būtu ielikts pie projektiem ja dotu vaļu pašiem topiku autoriem :)

_________________

SAT TV
NTV+
VIASAT
LTC Digitālā TV
Uzstādīšana


Top
 Profile  
 
PostPosted: 03.04.2013. 19:54 
Opel Astra
User avatar

Joined: 17.11.2008. 14:03
Posts: 514
Location: Cesis
Braucu ar: Opel Astra GSI
Ideja jau nav slikta, bet kā sadalīšanu? Vienam projekts asociēsies ar desmit reižu izjaukšanu un salikšanu un tā vairāku gadu gaitā un tikai tad ir projekts, citam ja vispār kaut ko maina, atjauno, uzlabo.. Nu neesmu redzējis nevienu te kuram mašīna pēc 2000 vai pat 1995 gada, kuri baigi jauktu un ķimerētu.
Tātad darīšana šeit vairāk ar senākām mašīnām, jo tur roka jāpieliek daudz vairāk, tad tikai cik nu kurš viņas tur ieliek.
Un nu vēl nosacījums, lai viņš sākumā te noturas 3 vai 6 mēnešus.

_________________
Dievs neatbild - būs pazaudējis SIM karti.


Top
 Profile  
 
PostPosted: 04.04.2013. 22:27 
User avatar

Joined: 19.12.2011. 22:26
Posts: 948
Braucu ar: Zafira 1.9
noteikt, kurš ir projekts jau nav nemaz tik sarežģīti.....es tikai par....savādāk nomainu diskus vai eļļu un jaucu prātu tiem, kuri grib lasīt ko tehniskāku.

Tas vairāk jālemj adminiem, cik sarežģīti vienkārši to uztaisīt ? Vai vispār uztaisīt balsošanu, par to vai nepieciešams atdalīt.
Manuprāt noderīgi + jaunas vēsmas forumā u.t.t.


Top
 Profile  
 
PostPosted: 05.04.2013. 13:14 
User avatar

Joined: 01.06.2010. 17:58
Posts: 445
Location: Madona
Neizlāsīju visu, bet es domāju, ka nav nekādas jēgas no tādas sadaļas. Cik tad mums te tādu projektu ir 3 vai 4? Neredzu nekādu jēgu tam.
Tad jau labak beidzot izveidot pirkt/pārdod kopējo un disku/riepus tirgus, kas būtu daudz labāk.


Top
 Profile  
 
PostPosted: 05.04.2013. 13:50 
Opel Omega
User avatar

Joined: 11.01.2010. 00:23
Posts: 1754
Location: Jelgava
Braucu ar: Opel Omega Y22XE
kretiins wrote:
Neizlāsīju visu, bet es domāju, ka nav nekādas jēgas no tādas sadaļas. Cik tad mums te tādu projektu ir 3 vai 4? Neredzu nekādu jēgu tam.
Tad jau labak beidzot izveidot pirkt/pārdod kopējo un disku/riepus tirgus, kas būtu daudz labāk.

Piekrītu par šādu sadaļu izveidi. Tas būtu daudz lietderīgāk nekā uztaisīt sadaļu priekš dažiem auto kas mums te vispār ir. Bet ja izveidos šādas divas sadaļas tad vismaz atkritīs n-tās sadaļas kur katrs izveido, lai notirgotu savu detaļu vai riepas.

_________________
Omega caravan Y22XE 2000


Top
 Profile  
 
PostPosted: 05.04.2013. 18:00 
User avatar

Joined: 19.12.2011. 22:26
Posts: 948
Braucu ar: Zafira 1.9
THIRTEEN wrote:
kretiins wrote:
Neizlāsīju visu, bet es domāju, ka nav nekādas jēgas no tādas sadaļas. Cik tad mums te tādu projektu ir 3 vai 4? Neredzu nekādu jēgu tam.
Tad jau labak beidzot izveidot pirkt/pārdod kopējo un disku/riepus tirgus, kas būtu daudz labāk.

Piekrītu par šādu sadaļu izveidi. Tas būtu daudz lietderīgāk nekā uztaisīt sadaļu priekš dažiem auto kas mums te vispār ir. Bet ja izveidos šādas divas sadaļas tad vismaz atkritīs n-tās sadaļas kur katrs izveido, lai notirgotu savu detaļu vai riepas.


tai pat laikā grūtak būs atrast ko tirgo un ņemot vērā cik tiek likti tie sludinājumi manuprāt šādi ir ērtāk, izlasu uzreiz vai tas mani maz interesē.....savādāk katru dienu jāpārlasa ar sludinājumiem, lai ieraudzītu to vienu detaļu kura derēs arī manam auto

Par atsevišķām sadaļām lietotāju auto un projekti esmu tikai par tāpēc, ka projektu īpašnieki uztraucas un mani tas netraucētu


Top
 Profile  
 
PostPosted: 06.04.2013. 01:04 
Opel Omega
User avatar

Joined: 03.02.2008. 21:44
Posts: 11025
oxys wrote:

tai pat laikā grūtak būs atrast ko tirgo un ņemot vērā cik tiek likti tie sludinājumi manuprāt šādi ir ērtāk, izlasu uzreiz vai tas mani maz interesē.....savādāk katru dienu jāpārlasa ar sludinājumiem, lai ieraudzītu to vienu detaļu kura derēs arī manam auto


+1

_________________
Nobody is perfect - I'm nobody :redneck_yo:
It's nice to be important, but it's more important to be nice :twisted:


Top
 Profile  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 11 posts ] 

All times are UTC + 2 hours [ DST ]


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group